Головна   Карта сайту   Контакти  
 УКРАЇНСЬКА ENGLISH
Київбудінвест  
ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

ЗАТ “Київбудінвест” – будівельна компанія з великим досвідом роботи у громадському та промисловому будівництві. Компанія забезпечує весь комплекс будівельних послуг:

  • проектування;
  • підготовку будівництва;
  • будівельно-монтажні роботи;
  • спеціальні роботи.

Компанія зареєстрована 5 липня 1993 р. і має державну ліцензію на всі види робіт у галузі будівництва, реконструкції та реставрації, включаючи будівництво у районах з підвищеною сейсмічністю і в складних інженерно-геологічних умовах.

Грамотне використання сучасних технологій, ретельне і акуратне виконання робіт з дотриманням усіх норм і вимог забезпечують високу якість будівництва.

Система управління якістю компанії сертифікована на відповідність стандарту ISO-9001 міжнародним органом сертифікації ТUV NORD CERT, Німеччина.

Успішне втілення складних і відповідальних проектів протягом багатьох років створило компанії позитивну репутацію і дозволило зайняти провідне місце на будівельному ринку України. В активі ЗАТ “Київбудінвест” понад п'ятдесят успішно зданих об'єктів.

Компанія має кваліфіковані кадри для проведення всіх будівельних робіт.

У штаті компанії кваліфіковані інженери, що мають досвід роботи з сучасними технологіями будівництва і досвід управління крупними будівельними проектами

Загальна чисельність працівників на постійній основі складає понад 1000 чоловік. Середній стаж провідних спеціалістів по всіх підрозділах – 10 років, середній розряд працівників основних спеціальностей – не нижче IV.

ЗАТ “Київбудінвест” володіє потужною матеріально-технічною базою та має досвід виконання будь-яких видів будівельних робіт “під ключ”, у тому числі будівництво великих комплексних об'єктів.

Стратегія діяльності ЗАТ “Київбудінвест” ґрунтується на принципах надійності, ефективності, прибутковості, доступності та зручності для замовника.

© Акціонерне товариство "Київбудінвест", 2019
Усі права захищено.
01013, Україна, м. Київ,
вул. Промислова, 1
Тел.: (380 44) 495-27-93,
Факс: (380 44) 254-28-54
Developed by Deep Vision